Panasonic Aquarea gaiss-ūdens siltumsūknis WH MDC05J3E5 paredzēts :

A klases ēkām ar plātību 160m2-200m2 ar siltajām grīdām!*
B klases ēkām ar plātību 120m2-160m2 ar siltajām grīdām!*
C klases ēkām ar plātību 100m2-120m2 ar siltajām grīdām!*

*Mūsu uzņēmums sniedz rekomendācijas siltumsūkņa izvēlē, balstoties uz ēkas pagaidu energosertifikāta datiem!

 

JAUNUMS R32! WH-MDC05J3E5

 • Jaunais 2020 gada R32 5kW A+++ gaiss-ūdens siltumsūknis MDC05J3E5 ar vislabākajiem tehniskajiem datiem nozarē!
 • SCOP=5,12, SCOP Colder (Ziemeļu reģionam)=4,08
 • Saglabā nominālo siltumjaudu 5kW līdz -15C/W35 bez El. sildītājiem!
 • Siltumjauda 4,16kW pie -20/W35 bez El.sildītājiem!
 • Labākais efektivitātes koeficents (COP) pie pilnas slodzes 5kW_ +7C/W35 COP=5,08
 • Labākais efektivitātes koeficents (COP) pie daļējas slodzes 1,53kW_ +7C/W35 COP=6,67
 • A+++ System Label - modelis speciāli izstrādāts priekš ēkām ar siltajām grīdām!
 • Spēj nodrošināt 60 °C siltumnesēja padevi pat pie -10 °C āra temperatūras
 • Dzesēšanas funkcija vasarā - standarta aprīkojums
 • Iebūvēts magnētiskais filtrs
 • Twin Rotary kompresors
 • Smart Claud - pilna attālināta situmsūkņa vadība un monitorings izmantojot moduli CZ-TAW1 - 225 EUR
 • Garantija  siltumsūknim 5 gadi, kompresoram 5 gadi, bez āra temperatūras ierobežojuma, veicot ikgadējās tehniskās apkopes !

BROŠŪRA MDC05J3E5_MDC07J3E5_MDC09J3E5 PDF angļu valodā

 

GARANTIJA SILTUMSŪKNIM 5 GADI!

GARANTIJA KOMPRESORAM 5 GADI!

Acīmredzami, ka siltumsūkņa galvenais rādītājs ir tā energoefektivitāte.
( Ja tā nav svarīga , var izmantot ievērojami lētāko elektrokatlu).
Siltumsūkņa ( SS ) energoefektivitāte ir atkarīga no daudzu faktoru kopuma:

 

1. Jau 25 gadus mēs nodarbojamies ar Panasonic siltumsūkņu pārdošanu, montāžu un servisu Latvijā. Mūsu realizētie projekti – no modernām privātmājām līdz daudzdzīvokļu namiem,no renovētām savrūpmājām,  vasarnīcām līdz rindu mājām ( skatīt http://www.gaiss-udens.lv/lv/galerija ).

2. Pateicoties mūsu unikālai pieredzei mēs varam piedāvāt visefektīvāko risinājumu tieši Jūsu mājai. Ņemot vērā mājas siltumzudumus , apkures sistēmas konstrukciju un ekspluatācijas īpatnības.

3. Atšķirībā no daudziem citiem siltumsūkņu pārdevējiem, kuri bieži izmanto principu - pārdeva un aizmirsa, mūsu mērķis - siltumsūkņa droša un maksimāli efektīva darbība, daudzu ekspluatācijas gadu garumā. Mēs esam pārliecinājušies, ka tā ir mūsu pakalpojuma lielākā priekšrocība.

4 . Tāpēc mēs, vienīgie Baltijas tirgū , sākot no 2010. gada visiem mūsu uzstādītiem gaiss-ūdens siltumsūkņiem izmantojām SS darbības parametru un efektivitātes monitoringa sistēmu - sākumā analogo. Bet sākot ar 2018. gadu – digitālo. Tas ļauj mums on-line režīmā ( 24/7 ) novērtēt ekspluatējamā siltumsūkņa darbības režīmus un efektivitāti, bet problēmu gadījumā tās operatīvi diagnosticēt  un novērst ( bieži to var veikt attālināti, pat bez servisa brigādes ierašanās ). Izmantojot šo sistēmu un mūsu izstrādātos algoritmus mums ir unikāla iespēja ekspluatācijas procesā noregulēt siltumsūkņa darbību ņemot vērā Jūsu mājas īpatnības ( lai iegūtu maksimālo ekonomiskumu un komfortu ).

5 . Kā apstiprinājums visam augstāk minētajam, mēs vienīgie Latvijas tirgū jau 15 gadus nodrošinām mūsu uzstādītajiem Panasonic gaiss-ūdens siltumsūkņiem 5 gadu garantiju darbspējai, produktivitātei un efektivitātei (standarta garantija - 2 gadi tikai darbspējai ). Mūsu serviss un izmantotās monitoringa sistēmas (inovatīvās tehnoloģijas ) ļauj turpināt nodrošināt mūsu siltumsūkņu darbspēju un efektivitāti arī pēc garantijas termiņa beigām.

 

Tādēļ lielākā daļa siltumsūkņu pārdevēju izvairās no sarunām par viņu piedāvāto SS reālo energoefektivitāti .

Un nekad nedod nekādas garantijas saistībā ar šo siltumsūkņiem galveno, tehnisko parametru atbilstību ražotāja tehniskajiem datiem .
Firma “ RIKON AC “, pateicoties 25 gadu darba pieredzei darbā ar Panasonic siltumsūkņiem un ciešai sadarbībai tiešā veidā ar Panasonic siltumsūkņu izstrādātājiem,
atrisināja sarežģītu uzdevumu : Siltumsūkņa parametru optimizācija katram konkrētam objektam, on-linerežīmā izmantojot “mākoņu“ tehnoloģijas .

RIKON AC piedāvā unikālu produktu : “ Siltumsūkņa garantēta energoefektivitāte “ !

 

Tas nozīmē sekojošo, RIKON AC nodrošina :


5 gadu garantija mūsu siltumsūkņu darba spējām;
5 gadu garantija mūsu siltumsūkņu reālās energoefektivitātes ( COP ) atbilstībai ražotāja tehniskajiem rādītājiem;
5 gadu garantiju mūsu siltumsūkņu reālās siltuma jaudas atbilstībai ( bez elektrosildītājiem ) ražotāja tehniskajiem rādītājiem.

 

Neatbilstības gadījumā -labosim vai nomainīsim SS .

 

Apkures un karstā ūdens sagatavošanas izmaksas reālās Latvijā ekspluatējamās mājās , kuras aprīkotas ar Panasonic Aquarea gaiss-ūdens siltumsūkņiem.

 

DAŽI PIEMĒRI :

Gauja, „Siguli”

 

 

Pilnībā renovēta māja 95 m².
Apkuri un kārsto ūdeni nodrošina gaiss-ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA WH-MDF06E3E5 (5,9 kW pie -15°С), 125 l karstā ūdens boilers.1.stāvs – siltas grīdas; 2.stāvs – un radiatori. Siltumsūknim ir atsevišķs elektro skaitītājs.Bivalentā daļa – malkas krāsns. Māja tiek ekspluatēta no 2014.gada. Dzīvo 2 cilvēki.

 

 

„Lapsas”

 

 

 

Jaunbūve 106 m².Apkuri nodrošina gaiss - ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA WH-MDF06E3E5 (5,9 kW pie -15°С).Visā mājā siltas grīdas. Siltumsūknim ir atsevišķi siltuma un elektro skaitītāji.Bivalentā daļa – kamīns un siltumsūknis Panasonic HE9NORDIC, kurš nodrošina arī kondicionēšanu vasaras periodā.Pastāvīgi dzīvo 2 – 3 cilvēki.

 

 

„Līvbērze”

 

 

Tipiska neliela (110 m²) māja jaunai ģimenei. Māja atrodas klajā laukā Līvbērzē; no komunikācijām ir tikai elektrība.Kvalitatīvi rūpnīcā izgatavota māja. Konstrukcijas īpatnība ir nesošie sendviča paneļi ar „Neoporos” pildījumu. Nodota ekspluatācijā 2013.gadā oktobrī.Vienstāvu māja, visu mājas laukumu aizņem siltas grīdas.Mājā dzīvo jauna ģimene ar diviem maziem bērniem.Apkuri un karstā ūdens sagatavošanu nodrošina gaiss-ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA WH-MDF06E3E5 (5,9 kW pie -15°С) ar 125 litru boileri karstam ūdenim. Bivalentā daļa – 6 kWh elektro tens ar atsevišķu elektroskaitītāju.Siltumsūknis bija aprīkots ar atsevišķiem elektroskaitītāju un siltuma skaitītāju.

 

 

„Krogsils”

 

 

Jaunbūve 106 m².Apkuri nodrošina gaiss - ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA WH-MDF06E3E5 (5,9 kW pie -15°С).Visā mājā siltas grīdas. Siltumsūknim ir atsevišķi siltuma un elektro skaitītāji.Pastāvīgi dzīvo 2 – 3 cilvēki.

 

 

 

„Lapinieki”

 

 

 

„Lielvārde''

 

 

 

 

„Tušķi”

 

Māja (125 m²). Vairākus gadus atpakaļ pašu spēkiem veikta renovācija (siltinātas ārējās sienas).Mājā bija radiatoru apkures sistēma ar malkas katlu, kura tika izmantota arī siltumsūkņa apkures sistēmai.Mājā pastāvīgi dzīvo 1 – 2 cilvēki.Apkuri un karstā ūdens sagatavošanu nodrošina gaiss-ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA T-CAP 9kW WH-SXF09D3E5/UX09DE5 (9 kW pie -15°C). Bivalentā daļa – sistēmā integrēts cietā kurināmā katls.Siltumsūknis aprīkots ar atsevišķiem elektroskaitītāju un siltuma skaitītāju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Dzirnu ezers”

 

Jaunceltne  125 m². 1. un 2. stāvi – guļbūve no apaļkoka.Apkuri un kārsto ūdeni nodrošina gaiss-ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA T-CAP 9kW WH-SXF09D3E5/UX09DE5 (9 kW pie -15°C), 125 l karstā ūdens boilers.1.stāvs – siltas grīdas un radiatori, 2.stāvs – radiatori. Siltumsūknim ir atsevišķi siltuma un elektro skaitītāji.Bivaļentā daļa – kamīns un elektrotens.Vasarnīca, īpašnieku prombūtnē mājā tiek uzturēta +16°C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Jaunmārupe”

 

Jaunceltne 135 m².Apkuri un kārsto ūdeni nodrošina gaiss - ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA T-CAP 9kW WH-SXF09D3E5/UX09DE5 (9 kW pie -15°C), 200 l boilers.Visā māja siltas grīdas. Siltumsūknim ir atsevišķi siltuma un elektro skaitītāji.Bivalentā daļa – kamīns un elektrotens. Māja tiek ekspluatēta no 2014.gada.Pastāvīgi dzīvo 1 – 2 cilvēki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Krustkalni”

 

Jaunceltne 180 m². Ļoti labs siltinājums, karkasa konstrukcija ar kopējo siltinājuma biezumu 320 mm, jumta siltinājums 500 mm ekovate.Apkuri un karsto ūdeni nodrošina gaiss -ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA T-CAP 9kW WH-SXF09D3E5/UX09DE5 (9 kW pie -15°C) , 200 l karstā ūdens boilers. 1. stāvs – siltas grīdas; 2. stāvs – radiatori. Siltumsūknim ir atsevišķi siltuma un elektro skaitītāji. Bivalentā daļa – kamīns ar ūdens apvalku. Māja tiek ekspluatēta no 2014.gada beigām. Dzīvo jauna ģimene.

 

Formus par pilnu mājas celtniecību : Karkasa mājas būvniecība pierīgā ( KRIEVU VALODĀ')

 

https://www.forumhouse.ru/threads/209560/page-88

https://www.forumhouse.ru/threads/209560/page-91

https://www.forumhouse.ru/threads/209560/page-94

https://www.forumhouse.ru/threads/209560/page-97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Ķekava”

Tipiska pilnizmēra māja 200 m². Pašu spēkiem celta māja ar Latvijā tradicionālu konstrukciju – fibo bloki un 100 mm putuplasts zem apmetuma. Nodota ekspluatācijā 2013.gada oktobrī.Divstāvu māja, pirmajā stāvā – siltas grīdas, otrajā – radiatori.Mājā dzīvo ģimene ar mazu bērnu.Apkuri un kārstā ūdens sagatavošanu nodrošina gaiss-ūdens siltumsūknis Panasonic AQUAREA T-CAP WH-SXF12D6E5/UX12DE5 (12 kW pie -15°C), ar 200 litru boileri karstam ūdenim. Bivalentā daļa – sistēmā integrēts kamīns ar ūdens kontūru.Siltumsūknis aprīkots ar atsevišķiem elektroskaitītāju un siltuma skaitītāju.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Medemciems”

 

Jaunceltne 240 m². Labs siltinājums, siena AEROC 400 + 50 mm vate. Apkuri un kārstu ūdeni nodrošina gaiss - ūdens siltumsūknis  Panasonic AQUAREA T-CAP WH-SXF12D6E5/UX12DE5 (12 kW pie -15°C), 200 l karstā ūdens boilers. 1. stāvs – siltas grīdas, 2. un 3. stāvi – radiatori. Siltumsūknim ir atsevišķi siltuma un elektro skaitītāji. Bivalentā daļa – kamīns ar ūdens apvalku.